W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztaty z tańca z hula hoop - Zrefleksuj się / tłum. PJM

Data rozpoczęcia 2020-07-05
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce zbiórka pod głównym wejściem do Ogrodu Botanicznego od ul. Willowej
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Hula hoop, to nic innego, jak kółko. Samo w sobie nic nadzwyczajnego nie prezentuje, ale kiedy wziąć je do ręki… Hulanie to wspaniała sztuka manipulacji obiektem, sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, czy najzwyczajniej mówiąc - taniec.

Podczas warsztatów nauczycie się podstawowej techniki kręcenia na ciele, ale także parę efektownych, acz łatwych trików. Nie trzeba posiadać własnych kółek, będą dostępne w różnych rozmiarach. Organizatorzy wyjaśnią, w jaki sposób wybrać odpowiednie dla siebie. 

Zajęcia dla osób początkujących, które dopiero chcą zacząć hulać, ale także dla osób średniozaawansowanych.

ZBIÓRKA na zajęcia pod głównym wejściem do Ogrodu Botanicznego od ul. Willowej.

WYDARZENIE BEZPŁATNE
Obowiązują zapisy online >>>

Warsztaty będą tłumaczone na Polski Język Migowy. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia oznacz to w zgłoszeniu.

Prowadząca:
Wiktoria Witenberg ( Wyhulana)
- Od 2013 roku działała przy Fundacja Sztukmistrze w Lublinie prowadząc warsztaty, zajęcia oraz współorganizując wydarzenia dla środowiska cyrkowego w Polsce. Od 2018 roku działa w Warszawie - skupia się na aktywizowaniu każdej grupy wiekowej przez cyrk oraz przekazywaniu dobrych praktyk pedagoga cyrkowego. Ma doświadczenie pracy z dziećmi w wieku szkolnym, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami. Współzałożycielka Fundacji Sieć Pedagogiki Cyrku, organizatorka Kursu Pedagogiki Cyrku 2019, trenerka cyrkowa podczas projektu sąsiedzkiego Żonglerka dla Seniorów.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Zrefleksuj się” organizowanego przez Fundacja Inside Out, dzięki wsparciu Fundacja ORLEN w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi”.

Powiązane:

Fundacja Inside Out

Najważniejsze wydarzenia cykliczne