W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wernisaż wystawy malarstwa Alicji Kasperskiej "Szczęśliwe kwiaty"

Wernisaż wystawy malarstwa Alicji Kasperskiej "Szczęśliwe kwiaty"
Data rozpoczęcia 2011-05-12
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Wernisaż

Dom Kultury LSM zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Alicji Kasperskiej "Szczęśliwe kwiaty.
Alicja Kasperska: Urodziłam się we Włodawie. Od czasu studiów mieszkam na stałe w Lublinie. Jestem członkiem Klubu Plastyka przy Klubie Garnizonowym w Lublinie przy ul. Żwirki i Wigury 6. Brałam udział w wielu tematycznych wystawach zbiorowych, m.in.: /Jesień, Martwa natura, Przegląd wiosenny, Zima, Wystawa poplenerowa. /Zasadniczym tematem moich prac są ukochane kwiaty, pejzaże i martwa natura. Wzorami dla mnie były prace J. Opolskiej, M. Wojtkowiaka i J. Niewiarowskiego.
Od dzieciństwa fascynował mnie świat przyrody, jej ogrom, bogactwo barw i kształtów przejawiające się w każdym, nawet najmniejszym detalu. Moja przygoda ze sztuką zaczynała się w domowym zaciszu. Już jako młoda dziewczyna zdobiłam ściany, malowałam talerze i robiłam gipsowe ozdoby.


Wstęp wolny

Powiązane:

Dom Kultury LSM