W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Widowisko koncertowe: Odgłosy wiosny

Widowisko koncertowe: Odgłosy wiosny
Data rozpoczęcia 2016-04-03
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Udział Płatny
Koszt udziału 100 - 80 zł
Kategoria Spektakl

Gospodarz wieczoru, dyrektor artystyczny: Anna Barańska – Wróblewska
Sopran: Bogumiła Dziel – Wawrowska
Sopran: Justyna Reczeniedi
Tenor: Ryszard Wróblewski
Skrzypce: Artur Banaszkiewicz
Skrzypce / koncertmistrz: Maciej Przestrzelski

„Odgłosy wiosny” – to radosna propozycja koncertowa skierowana dla tych z Państwa, którzy nie mogą doczekać się wiosny w jej pełnym rozkwicie.

W programie koncertu proponujemy wsłuchanie się w piękną, lekką muzykę klasyczną i rozrywkową, która dzięki  wspaniałym artystom polskich scen operowo-operetkowych oraz niezwykłym instrumentalistom, pozwoli Państwu przemienić  salę Teatru Muzycznego  w piękny ogród,  w którym wśród pachnących kwiatów i traw skryły się  śpiewające ptaki akompaniujące zakochanym parom.

Bo jak wiosna…to oczywiście i miłość!!! A kto potrafi piękniej o niej opowiadać i ją wyrażać – jak nie muzyka?  W usłanej kwiatami scenerii zabrzmią  najpiękniejsze przeboje instrumentalne, operetkowe i musicalowe nierozerwalnie związane z wiosną, które na pewno staną się okazją do cudownych  marzeń, wzruszeń i wspomnień, a także dadzą nadzieję na nową …miłość i radość życia. 

Koncert "Odgłosy Wiosny", jest  znakomitą okazją, aby poprzez muzykę dostrzec całe bogactwo otaczającego nas naturalnego piękna i po prostu dobrze się zabawić. 

 

Powiązane:

Opera Lubelska