W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wieczór teatralny AKTORZY ATAKUJĄ – Teatr Pierwszego Kontaktu

Wieczór teatralny AKTORZY ATAKUJĄ – Teatr Pierwszego Kontaktu
Data rozpoczęcia 2013-03-23
Godzina rozpoczęcia 18:30
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Spektakl

„Aktorzy atakują” to pierwszy taki projekt w Teatrze Pierwszego Kontaktu. Aktorzy z pomocą opiekuna teatru Tomasza Załuckiego postanowili stanąć z drugiej strony kurtyny i sprawdzić się w rolach reżyserów. Wyzwanie to podjęły trzy dzielne niewiasty:

Katarzyna Piekarczyk – aktorka Teatru Pierwszego Kontaktu od jego powstania, czyli od 2005 r. Do tej pory wystąpiła w czterech przedstawieniach zespołu, grając zazwyczaj postacie charakterystyczne. Jak o sobie pisze: „główny cenzor TPK; osoba sztywna, nie znająca się na żartach. Zawodowo – pani od polskiego, pilot wycieczek, wychowawca kolonijny i coś jeszcze by się znalazło. Teraz – szalona reporterka w Radiu eR”.

Dominika Gielza – z teatrem już czwarty rok. Jak pisze: „W TPK – dużo mówi, za to mało się spóźnia. Próbuje rozkładać wszystko na czynniki pierwsze, co czasem bywa pomocne, a czasem wręcz przeciwnie. Stara się wypracowywać swój punkt widzenia na otaczającą rzeczywistość. Poszukuje sensu i próbuje zrozumieć”. Pozateatralnie – absolwentka Politechniki Lubelskiej ze specjalizacją: zarządzanie i marketing.

Joanna Baran – do TPK trafiła dzięki warsztatom teatralnym prowadzonym w 2011 r., szukając – jak zawsze – wielkich wrażeń. Zawsze uśmiechnięta, z dużym dystansem do siebie. Zdążyła zagrać tancerkę erotyczną w spektaklu „Bohater” na podstawie „Kartoteki” Różewicza. Reżyser określił ją jako młodą Kasię Figurę. Na co dzień studentka drugiego roku psychologii na UMCS.

WSTĘP WOLNY

Powiązane:

Dom Kultury LSM