W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wieczór w słowa zaklęty...

Data rozpoczęcia 2015-05-08
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Filia nr 21 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego, Rynek 11
Kategoria Akcja

godz. 19.00 - 20.00 - Księga magii, magia księgi.
Wybrane fragmenty utworów literackich, poświęconych tematyce magii i czarów w interpretacji Aktorów lubelskich teatrów, przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
godz. 20.30 - 21.00 - Abrakadabra, czyli czary w bibliotece.
Gwarantowana duża dawka energii i mnóstwo dobrej zabawy. Gościem wieczoru będzie Piotr Denisiuk, znany w Polsce i za granicą lubelski iluzjonista, artysta i wirtuoz, uczestnik IV edycji programu telewizyjnego „Mam talent” i Carnaval "Sztukmistrze". Podczas swojego specjalnie zaaranżowanego na ten wieczór show, zaprezentuje niezwykłe widowisko, zapraszając widownię do aktywnego uczestnictwa.
W ten wyjątkowy wieczór nadarzy się niepowtarzalna okazja spotkania z prawdziwymi wróżkami, które przybędą do staromiejskiej biblioteki. Czarodziejskie obrazy, znikające przedmioty i magiczne zaklęcia czekają na naszych gości.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne