W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wielkanocne Warsztaty Wiosenne

Wielkanocne Warsztaty Wiosenne
Data rozpoczęcia 2013-03-23
Godzina rozpoczęcia 11:00
Kategoria Warsztaty

W ramach Cyklu „Dzielnicowi Kultury” zapraszamy wiosennie na warsztaty wielkanocne dla wszystkich: dzieci, młodzieży, studentów, dorosłych, seniorów i całych rodzin!
Będziemy robić pisanki z wydmuszek i ze styropianu, pisanki pisane woskiem, pisanki tradycyjne, koszyczki i stroiki wielkanocne, kurki z wytłoczek i wielką wiosenną marzannę.
W świat malowanej, wycinanej oraz klejonej wiosny i Wielkanocy wprowadzą Dzielnicowi Kultury: Stanisława Banach, Lucyna Bocheńska, Agata Cholewa, Anita Łucjan-Kowalska, Janina Nieradko, Eugenia Rentflejsz.

O Cyklu:
„Dzielnicowi Kultury” to cykl spotkań warsztatowych dla dorosłych, w czasie których pracujemy nad budową i konstruowaniem projektów kulturalnych do realizacji w środowiskach lokalnych. Generujemy pomysły, szukamy źródeł finansowania projektów, zastanawiamy się jakie działania kulturalne są potrzebne naszym dzielnicom i próbujemy pozyskiwać na nie środki finansowe. W spotkaniach biorą udział zaproszeni goście, specjaliści z zakresu marketingu i animacji kultury. Spotkania prowadzi Mateusz Nowak z DDK „Węglin”.

Wstęp wolny na wydarzenie nie obowiązują wcześniejsze zapisy.