W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wielkanocne Warsztaty Wiosenne

Wielkanocne Warsztaty Wiosenne
Data rozpoczęcia 2014-04-12
Godzina rozpoczęcia 11:00
Godzina zakończenia 14:00
Kategoria Warsztaty

Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów, całe rodziny do świata malowanej, wycinanej oraz klejonej wiosny i Wielkanocy!
W rodzinnej atmosferze będziemy robić pisanki z wydmuszek i ze styropianu, pisanki pisane woskiem, pisanki tradycyjne, koszyczki i stroiki wielkanocne, kurki z wytłoczek, króliczki i baranki z waty.

Warsztaty poprowadzą Dzielnicowi Kultury: Stanisława Banach, Monika Domańska, Anna Grzybek, Anita Łucjan-Kowalska, Janina Nieradko, Eugenia Rentflejsz, Małgorzata Szwed.

Wspólnie przygotujmy się do nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy!
Wielkanocne Warsztaty Wiosenne odbywają się w ramach Cyklu „Dzielnicowi Kultury”, Cyklu „My Mamy”, Cyklu „Dziecinada”, działalności Klubu „Aktywni 50+” oraz Projektu „Wolontariusze Węglina”. Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest Mateusz Nowak.
Na wydarzenie nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

wstęp wolny