W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wielki turniej Lego Games w SKENDE

Data rozpoczęcia 2019-02-14
Data zakończenia 2019-02-24
Miejsce SKENDE
Udział Bezpłatny
Kategoria Zabawa

Od 14 do 24 lutego SKENDE zmieni się w arenę gier wideo, na której miłośnicy LEGO Games sprawdzą swoje siły. Przez dziesięć dni w specjalnie przygotowanych multimedialnych strefach odbędą się emocjonujące rozgrywki. Codziennie każdy ma szansę wygrać specjalne prezenty od LEGO. Łącznie przewidzianych jest aż 1 000 upominków. Najmłodsi z kolei będą mogli pobawić się w konstruktorów i wyczarować bajkowy świat zbudowany z klocków.

Główna strefa turniejowa zlokalizowana będzie w części centrum handlowego, która łączy się z IKEA. Znajdą się tutaj m.in.: 4 standy do gry z 8 konsolami i 8 telewizorami, na których uczestnicy będą mogli grać równocześnie, a także ścianka z 60-calowym telewizorem i konsolą.

W Strefie Męskiej Po Sąsiedzku będzie mieściła się druga strefa turniejowa. Uczestnicy skorzystają tu z 4 specjalnych stanowisk z grami oraz konsoli podłączonej do telewizora. Każdego dnia animatorzy przeprowadzą w strefach mini turnieje, w których do wygrania będą upominki od LEGO. Uczestnicy sprawdzą swoje siły m.in. w grach: LEGO STAR WARS, LEGO INIEMAMOCNI, LEGO MARVEL SUPER HEROS cz.1 i cz. 2 oraz LEGO JURASSIC WORLD.

Podczas eventu nie zabraknie oczywiście atrakcji dla najmłodszych. Z myślą o nich przygotowana zostanie kolorowa Strefa Duplo (obok sklepu z zabawkami SMYK) z basenami wypełnionymi specjalnymi klockami, które są większe od standardowych LEGO i łatwe do złożenia, dlatego przeznaczone do zabawy dla małych dzieci. Klocki pomogą zbudować elementy z otaczającego świata np.: wóz strażacki, dom, karuzelę lub ciekawe, znane dzieciom scenerie np.: plac zabaw, wesołe miasteczko, przedszkole.

Wszystkie strefy gier będę dostępne od godziny 11:00 do 19:00. Turnieje w zwykłe dni odbędą się o godz. 14:00 (eliminacje od godz. 13:30), z kolei w weekend 23-24 lutego o godz.12:00 (eliminacje od 11:15). Udział w zabawie jest bezpłatny.

LEGO Games są adaptacją popularnych filmów, bajek oraz różnych modyfikacji świata science fiction i fantasy. To popularne gry wideo i komputerowe, których akcja rozgrywa się w wirtualnych przestrzeniach zbudowanych z tych najsłynniejszych klocków.

Nazwa LEGO to skrót zwrotu „Leg godt !”, który w języku duńskim oznacza „Baw się dobrze!”. To hasło będzie motywem przewodnim całego turnieju LEGO GAMES. 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne