W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Wirtualne rzeźbiarstwo
Data rozpoczęcia 2020-06-18
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce online
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Wszystko zaczyna się od wirtualnej glinianej kuli. Z pomocą odpowiednich narzędzi (darmowy program Sculptris) będzie można ją zamienić w człowieka, smoka czy tygrysa. Warsztat ma nauczyć uczestników umiejętności modelowania, druku i poruszania się w środowisku 3D, wykorzystania komputera i jego możliwości do tworzenia przestrzennych projektów, obsługi tabletu graficznego. Ma za zadanie rozwijać umiejętności myślenia inżynieryjnego, przestrzennego i artystycznego.

Warsztaty, przeznaczone dla osób dorosłych, zrealizowane będą w formie elektronicznej - zdalnej, z wykorzystaniem darmowego oprogramowania Zoom; aby wziąć w nich udział należy posiadać komputer PC, MAC lub laptop z zainstalowanym darmowym oprogramowaniem Sculptris oraz aplikacją Zoom. Obowiązują zapisy; formularz znajduje się na stronie internetowej: warsztatykultury.pl

Zajęcia odbywają się w ramach projektu “FABLABs - new technologies in adult education”. Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. Spotkanie poprowadzą trenerzy ze Stowarzyszenia Robisz.to (@Stow.Robisz.to).