W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Women in love
Data rozpoczęcia 2019-10-17
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ART CAFE - Scena Kameralna Teatru Muzycznego w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Organizator Teatr Muzyczny w Lublinie ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
Udział Płatny
Koszt udziału 40 zł
Kategoria Spektakl

Recital Anny Marii Adamiak, która gościła już na naszej scenie prezentując przeboje Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Uczucia to temat, który najczęściej pojawia się w piosenkach i wywołuje największe emocje. Barbara Streisand i Zdzisława Sośnicka często sięgały właśnie do tego tematu.

Recital piosenek o miłości, tęsknocie, zranionych uczuciach i nadziei. Piosenki z repertuaru Barbry Streisand – jednej z najbardziej uzdolnionej amerykańskiej piosenkarki i aktorki, jej interpretacje są pełne pasji, dramatyzmu i finezji. Piosenki szczere i autentyczne, które ciągle nas porywają. Tę samą umiejętność posiada ikona polskiej piosenki lat 70 tych i 80 tych – Zdzisława Sośnicka, obdarzona silnym głosem i osobowością. Do dziś z nostalgią słuchamy jej przebojów.
Dajmy się ponieść niezapomnianym melodiom. W koncercie usłyszymy m.in. „Women in Love”, „The wey we were”, „Memory”, „Over the rainbow”, „Aleja gwiazd”, „W kolorze krwi”, „Nie czekaj mnie w Argentynie”.

Wykonawcy:

  • Anna Maria Adamiak - śpiew
  • Andrzej Frołow - fortepian
  • Paweł Świętorecki - konferansjer


Czas trwania około 1h 15 minut

▶️  Kontakt: Dział sprzedaży i promocji: tel. 81 532 25 21 , tel./fax. 81 534 20 25
▶️  Kasa biletowa: 81/ 532-96-65; kom. 502-662-956
e- mail: 
www.teatrmuzyczny.eu

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej