W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Wystawa fotografii: 70/700
Data rozpoczęcia 2017-09-04
Data zakończenia 2017-09-30
Miejsce Galeria po 111 schodach, ul. Bernardyńska 14a
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Wystawę fotografii członków Związku Polskich Artystów Fotografików okręgu lubelskiego i artystów ZPAF związanych z Lublinem. 

70-lecie Związku Polskich Artystów Fotografików i 700-lecie  Lublina to wspaniała okazja do zaprezentowania twórczości artystów fotografików skupionych w istniejącym od 2003 roku Okręgu Lubelskim ZPAF-u. Od drugiej połowy XIX wieku fotografia wpisała się na stałe w kulturalne kalendarium miasta. Obecnie Lublin stał się ważnym ośrodkiem rozwoju fotografii artystycznej. Przygotowana wystawa  członków okręgu lubelskiego ZPAF oraz związanych z Lublinem artystów jest dobitnym przykładem świadomego 
wykorzystywania tego medium.  Przekrój prezentowanych prac to obrazy osobowości twórczych. Świadczą o tym różne style, techniki, formy prezentacji i przekazu czy w końcu treści prezentowanych fotografii.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej