W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa fotografii "Moje Bronowice"

Wystawa fotografii "Moje Bronowice"
Data rozpoczęcia 2011-12-01
Data zakończenia 2011-12-20
Miejsce "Galeria Po 111 Schodach", ul. Bernardyńska 14a
Kategoria Wystawa

Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja, w partnerstwie ze Szkołą Podstawową Nr 31 z Lublina, zrealizowała projekt "Detektywi na tropie tajemnic Bronowic", którego głównym celem jest wyrównywanie różnic w dostępie do kultury wśród mieszkańców dzielnicy Bronowice.

Uczniowie SP 31 wzięli udział w następujących działaniach: gra miejska w dzielnicy Bronowice,warsztaty literackie, ilustratorskie, fotograficzne oraz warsztaty odkrywania tajemnic, spotkania z ciekawymi ludźmi - policjantem i ilustratorem książek dla dzieci.


Podczas warsztatów ok. 400 uczniów w wieku 8 - 12 lat uczyło się odkrywać tajemnice, poszukiwać dowodów i poszlak, które umożliwiają poznanie rzeczywistych wydarzeń. Uczestnicy poznawali i odsłaniali tajemnice swojej dzielnicy, tworzyli detektywistyczne opowieści, ilustrowali je, a piętnastu uczestników warsztatów fotograficznych przygotowało wystawę zdjęć przestawiającą zakątki ich dzielnicy.

Wystawa czynna: pn. - pt. 9.00 -19.30 w sob. do 15.30.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej