W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa ilustracji Agnieszki Wójtowicz

Wystawa ilustracji Agnieszki Wójtowicz
Data rozpoczęcia 2014-01-16
Data zakończenia 2014-01-24
Miejsce "Galeria Po 111 Schodach", ul. Bernardyńska 14a
Kategoria Wystawa

Agnieszka Wójtowicz urodziła się w Zamościu. Jest absolwentką PLSP w Lublinie; ukończyła Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie dyplomem w pracowni malarstwa prof. Jacka Wojciechowskiego i fotografii prof. Ireny Nawrot – Trzcińskiej. Zajmuje się twórczo różnymi dziedzinami sztuki: malarstwem, rysunkiem, fotografią. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Prace artystki prezentowane były (od 1990 r.) także w czasopismach: ,,Dzień”, ,,Akcent”, ,,Kurier Lubelski”, ,,Express Fakty”. Współpracowała z Galerią Sztuki Sceny Plastycznej KUL, Galerią Sztuki OPT ,,Gardzienice” i od 1998 r. z pracownią plastyczną H. Ch. Andersena w Lublinie.

Jest laureatką nagrody Rektora UMCS za obraz w wystawie ,,Autograf 2005”, otrzymała także wyróżnienie honorowe za prace malarskie w wystawie pokonkursowej ,,Autograf 2003”. W 2008, 2009, 2010 r. była jurorem Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Jest członkinią ZPAP. Pracuje jako projektant wnętrz.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej