W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa: Just Taking Pictures

Wystawa: Just Taking Pictures
Data rozpoczęcia 2016-11-04
Data zakończenia 2016-11-20
Miejsce Centrum Spotkania Kultur w Lubinie
Organizator Galeria V9, Brain Damage Gallery
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

JUST to artysta pochodzący z Berlina, uchodzi za jednego z najlepszych fotografów dokumentujących scenę graffiti i street http://www.1just.de.
Na najbliższej wystawie przedstawimy dwie odsłony jego twórczości: uliczną i ... uliczną.
Z tym, że jedna w całości stanowić będzie opowieć o świecie europejskiego urban artu i writingu. Druga zaś będzie intrygującą podróżą po ogarniętych wojną terenach Syrii, Iraku, Gazy (i Izraela).

JUST od ponad 15 lat fotografuje artystów ulicznych w akcji, uwiecznia ich ulotne realizacje, dokumentuje wystawy. Segment ‘stritowy’ to najbardziej pokaźna i wciąż pęczniejąca pozycja w jego reporterskim portfolio. Nie bez znaczenia jest tu fakt, że JUST jest z Berlina. Miasto, które jest nieprzerwanie zamalowywane i zalepiane przez kolejne generacje ‘miejskich turystów’ (urban tourists) oraz tubylców, ma więc na wyciągnięcie ręki.

Wystawa (współ)kuratorowana przez galerię V9 oraz Brain Damage Gallery.
Godziny otwarcia wystawy: wtorek – sobota, 12.00-17.00

Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej