W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wystawa prac Anny Lepak

Data rozpoczęcia 2018-03-12
Data zakończenia 2018-03-30
Miejsce Galeria w Pasażu, Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A
Organizator ​Pracownie Kultury Tatary
Udział Bezpłatny
Kategoria Wernisaż

Pracownie Kultury Tatary zapraszają do Galerii w Pasażu na wystwę prac Anny Lepak.

Wystawę będzie można oglądać do 30 marca 2018 roku, od poniedziałku do piątku w godz. 11 - 19.

Anna Lepak z zawodu jest technikiem elektroradiologiem. Urodziła się, mieszka i pracuje w Lublinie. Zainteresowanie plastyką wykazywała już w latach szkolnych, ale swoją prawdziwą przygodę z malarstwem rozpoczęła w 2016 roku, wstępując w szeregi członków Klubu Plastyka w Domu Żołnierza im J. Piłsudskiego w Lublinie. W dziedzinie sztuk plastycznych jest samoukiem. Jesienią 2016 roku po raz pierwszy wzięła udział w zbiorowej wystawie w Klubie 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie i w tym samym roku zajęła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym „Lublin w malarstwie”, organizowanym przez Klub Plastyka Batalionu Dowodzenia Wielonarodowej Brygady. Rok później ponownie zajęła pierwsze miejsce w kolejnej edycji konkursu, tym razem zatytułowanej „700 lat Lublina w malarstwie”. Artystka systematycznie uczestniczy w wystawach zbiorowych członków Klubu Plastyka w czytelni Biblioteki Klubu Batalionu Dowodzenia Wielonarodowej Brygady, a w lutym 2018 roku odbyła się jej pierwsza wystawa autorska w Galerii Klubu Plastyka w Domu Żołnierza.

Prace prezentowane na wystawie są tworzone w różnych technikach – głównie w technice akwareli.

Mam nadzieję, że wystawa przyniesie państwu wiele pozytywnych wrażeń, a mnie da motywację do dalszej nauki i rozwijania swoich umiejętności plastycznych.

Anna Lepak

Najważniejsze wydarzenia cykliczne