W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa Przeżyjmy to jeszcze raz...

Wystawa Przeżyjmy to jeszcze raz...
Data rozpoczęcia 2009-09-19
Data zakończenia 2009-10-16
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Wystawa

Wystawa fotografii "Przeżyjmy to jeszcze raz…" - Wielki Festyn Rodzinny na LSM-ie.

Wielki Festyn Rodzinny Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej utrwalili na zdjęciach przedstawiciele Lubelskiej Grupy Fotograficznej „Eikona". Jest to obecnie największa i najprężniej działająca foto-społeczność na terenie regionu lubelskiego. Są to młodzi fotograficy z różnymi charakterami, sposobami spojrzenia na świat i na siebie, a także różnymi spojrzeniami przez obiektyw. Tworzą grupę twórczą opartą na równych prawach, otwartą na wszystkich i dla wszystkich. Są różni, odmienni, nie-tacy-sami. Współdziałają na forum ikona
i w czasie fotograficznych plenerów, wspólnie organizują warsztaty i wystawy. Siedzibą Lubelskiej Grupy Fotograficznej „Eikona" jest Dom Kultury LSM , ul. K. Wallenroda 4a w Lublinie tel. 081 743 48 29, adres internetowy: www.eikona.lublin.pl.

Na wystawie Przeżyjmy to jeszcze raz... Wielki Festyn Rodzinny na LSM-ie swoje fotogramy prezentują:

Ireneusz Kimaczyński
Michał Maciejewski
Krzysztof Ożóg
Grzegorz Pawlak
Marcin Rumiński
Grzegorz Winnicki
Łukasz Winnicki

Na wystawie znajdują się też zdjęcia plastyczki Domu Kultury LSM Moniki Sierzpowskiej

Wystawa fotografii Przeżyjmy to jeszcze raz... Wielki Festyn Rodzinny na LSM-ie przypomina
i dokumentuje doroczną imprezę plenerową z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka organizowaną przez Dom Kultury Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20. Wstęp wolny.

Powiązane:

Dom Kultury LSM