W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa rysunków Katarzyny M. Rymarz

Wystawa rysunków Katarzyny M. Rymarz
Data rozpoczęcia 2017-04-06
Data zakończenia 2017-04-27
Miejsce Filia nr 37 MBP, ul. Bazylianówka 85
Organizator Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Wystawa prezentuje rysunki wykonane techniką mieszaną. Są to prace najnowsze oraz pochodzące z wcześniejszych lat twórczości. Artystka komponuje na podstawie różnorodnych elementów. Osadza figurę człowieka wśród form świata przyrody oraz wśród figur geometrycznych, przez co podmiot zostaje zdezintegrowany i umieszczony w nowym kontekście.

Katarzyna M. Rymarz – urodzona w 1980 roku. Ukończyła studia na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Zajmuje się fotografią, rysunkiem, malarstwem oraz tworzy obiekty multimedialne. Mieszka i pracuje w Lublinie. Uczestniczka zbiorowych wystaw międzynarodowych i autorka kilku wystaw indywidualnych.

Wystawa trwa do 27 kwietnia w godzinach pracy biblioteki: poniedziałek, środa, piątek 10.00 – 18.00, wtorek 10.00 – 16.00, czwartek 12.00 – 16.00.