W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa: The Show Must Go On | Piotr Józefowicz

Wystawa: The Show Must Go On | Piotr Józefowicz
Data rozpoczęcia 2022-08-06
Data zakończenia 2022-09-25
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1 | Galeria Wystaw Czasowych -1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 5/10 zł
Kategoria Wystawa

Prace nad cyklem „The Show Must Go On" rozpoczęły się w 1986 roku i są kontynuowane do dziś. W ramach kolekcji powstało blisko dwieście obrazów składających się na kilkanaście serii. Na wystawie zaprezentowane zostaną trzy cykle. Pierwszy z 1986 roku, będący interpretacją czternastu stacji drogi krzyżowej, który był również początkiem całości. Drugi cykl z 1993 roku – „Ludzie i posągi" zawierający 16 części. Trzeci – „Nekrologi" z 2000 roku, składający się z ośmiu części wykonanych w technice sgraffito. Wszystkie obrazy pokazywane były na wielu wystawach w różnych zestawieniach i konfiguracjach. Stanowią subiektywny komentarz autora odnoszący się do otaczającej go rzeczywistości.

Wystawa otwarta do 25 września | wt-czw 13:00-18:00 oraz pt-nd 12:00-18:00.

Bilety w cenie 10 zł | ulgowy – 5 zł | dostępne w Kasie CSK i na bilety.spotkaniakultur.com (niedziela – wystawa bezpłatna!)

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej