W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wystawa: Wybrane dyplomy 2021. Malarstwo

Wystawa: Wybrane dyplomy 2021. Malarstwo
Data rozpoczęcia 2022-02-05
Data zakończenia 2022-02-25
Miejsce Lubelskie Centrum Konferencyjnym, foyer Sali S1, u. Grottgera 2
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

UMCS zaprasza na wystawę wybranych dyplomów malarskich absolwentów Wydziału Artystycznego. 

Rok 2021 na Wydziale Artystycznym UMCS wykazał się sporą liczbą wielkoformatowych dyplomów malarskich. Na wystawie "Wybrane dyplomy 2021. Malarstwo" zaprezentowane zostaną dyplomy wykonane w jednej z najbardziej tradycyjnych technik malarskich, a mianowicie technice olejnej. Prace zostały stworzone przez Anastasiie Tymoshenko, Nataliie Ostapyshyn oraz Krystine Yakovenko. Poprzez tradycyjne medium autorki przekazują swoje wrażenia o współczesności, relacjach z naturą i sobą oraz tak ważne dla nowych pokoleń odnajdywanie własnej wartości, swojego miejsca w świecie i społeczeństwie.

Dyplomy powstały w pracowni technik malarskich w Instytucie Sztuk Pięknych Wydziału Artystycznego UMCS pod opieką dr szt. Anny Barańskiej. Wystawę można zwiedzać w godzinach otwarcia Lubelskiego Centrum Konferencyjnego do 25 lutego 2022 r.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej