W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wystawa zdjęć nagrodzonych w ramach 8. edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego

Data rozpoczęcia 2018-02-23
Data zakończenia 2018-03-22
Miejsce DDK SM "Czechów", ul. J. Kiepury 5a, Galeria Pomost
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Już  po raz kolejny „Teatr w Obiektywie” zaprezentuje zdjęcia nagrodzone w 8. edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego.  Prace wykonane zostały podczas XXVII Międzynarodowych Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku, które odbyły się  w dn. 12-14.05.2017 r. W skład wystawy wchodzi 21 zdjęć nagrodzonych i wyróżnionych  w 5 kategoriach konkursowych: Aktorzy, Wokół festiwalu, Portret, Artystyczne spojrzenie oraz "700 bębnów na 700-lecie Lublina".

"Teatr w Obiektywie"  to coroczny konkurs fotograficzny organizowany podczas Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Osób Niepełnosprawnych - Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku. Zdjęcia ukazują zarówno teatr, aktorów, sytuacje sceniczne, jak również kulisy festiwalu i sceny.

Wystawa prezentowana będzie do 22 marca 2018 r.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne