W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Występ improwizowany "Improv! Trzecie Lubelskie Seminarium Improwizacji"

Występ improwizowany "Improv! Trzecie Lubelskie Seminarium Improwizacji"
Data rozpoczęcia 2018-06-15
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACK UMCS „Chatka Żaka”, I. Radziszewskiego 16
Udział Bezpłatny
Kategoria Improwizacja

"Improv! Trzecie Lubelskie Seminarium Improwizacji" to trzecie spotkanie pod szyldem Lubelskiego Seminarium Improwizacji. Wyjątkowe, bo tym razem organizatorzy zapraszają widzów na dwa występy w wykonaniu świeżo upieczonych absolwentów Play&Fun – akademii improv oraz aktorów trzeciego seminarium.

Spektakle improwizowane zaskakują za każdym razem, są tworzone w czasie rzeczywistym przy pomocy widzów. Lubelskie Seminarium Improwizacji stara się podnosić poprzeczkę wyżej, prezentując widzom „Chatki Żaka” unikatowe show.

Wystąpią:
19:00 – tegoroczni absolwenci Play&Fun – akademia improv
20:00 – aktorzy Innymi Słowy Impro, Improwertycy oraz goście

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

LSI to przestrzeń dla lubelskich improwizatorów komediowych, muzycznych i tych z pogranicza – wolna od uprzedzeń. Uczestnicy spotykają się, aby wymieniać się doświadczeniem i dawać widzom widowiska najwyższej jakości. Występ jest efektem finalnym dwudniowego seminarium, na którym artyści, zamknięci w swoistym laboratorium komedii, pracują nad warsztatem improwizatorskim. Spośród osób, które uczestniczą w seminarium, wyłoni się unikatowy skład na jeden występ. Nie ma powtórek, każdy zespół jest powoływany do życia tylko raz.