W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Występ Zespołu Deficytu Natury

Występ Zespołu Deficytu Natury
Data rozpoczęcia 2018-04-14
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł, ulgowy - 5 zł
Kategoria Koncert

Koncert tej grupy to nietypowa lekcja przyrody, żywe instrumenty, tuzin osobników rodzaju ludzkiego w różnym wieku. Wszyscy zjednoczeni w walce z plagą naszych czasów, brakiem kontaktu z przyrodą. Wyposażeni w puzon, ukulele, perkusję, kontrabas, gitarę, flet poprzeczny i z szeroko rozdartymi gardłami przenoszą publiczność wprost na polanę, na drzewo albo na grzyby... jak kto woli. Wszystko zgodnie z rytmem natury, cyklem pór roku i z widokiem za las.

Koncert nie tylko dla dzieci.

Występują: 

 • Dzieciaki: Julka, Zośka, Stasiek, Marysia, Basia, Zuza, Nel, Sonia, Alicja... (śpiew)
 • Sylwia Lasok (wokal, ukulele, harfa automatyczna)
 • Lidia Szpulka (wokal, flet poprzeczny, klarnet)
 • Marcin Kabat Kowalczuk (wokal, puzon, skrzypce)
 • Marcin Kisiel (gitara akustyczna, gitara elektryczna)
 • Jacek Steinbrich (kontrabas)
 • Maciej Drzymała (perkusja, gitara)
 • Organiczne projekcje – Maria Porzyc
 • Nienachalna reżyseria – Liza Szczęśliwa
 • Przyjazna produkcja – Dominika Krzyżanowska
 • Wyważone udźwiękowienie – Lech Pukos

O cyklu „Peryferia”

Węglin znajduje się na obrzeżu miasta, z dala od jego zgiełku i pośpiechu, a bliżej przyrody. Nadaje to dzielnicy inny rytm, sprzyjający spotkaniom i rozmowom. W ramach muzycznego Cyklu „Peryferia” prezentujemy działania i twórców, którzy omijają centrum, zarówno w rozumieniu geograficznym, jak i mentalnym. Artystów, którzy mają duży wpływ na oficjalne nurty muzyki jednocześnie pozostając na ich uboczu. Pomysłodawcą i kuratorem cyklu „Peryferia” jest Sławomir Księżniak , Dyrektor DDK „Węglin”.

Do tej pory w ramach cyklu „Peryferia” mogliśmy wysłuchać i oglądać takich artystów: Człowiek z Maszyną i Ludomir Franczak, Dokalski/Cieślak/Steinbrich/Miarczyński, Enchunted Hunters, Jazz Workshop Group i Radosław Bułtowicz, Jerz Igor, L.A.S., Lotto, LXMP, Maciej Trifonidis, Maja Kleszcz i Kwartet Prowincjonalny, Marcin Masecki, Marek Andrzejewski, Michał Biela, Michał Pastuszak, Mikołaj Trzaska, Mitch&Mitch&Kassin, ML Trio, Młynarski Plays Młynarski, Pękala/Kordylasińska/Pękala, Pilokatabaza, Piotr Kurek, Raphael Rogiński, Skubas, Stara Rzeka, Szkoła Suki Biłgorajskiej, TeChytrze, Warszawskie Combo Taneczne, Zespół Międzynarodowej Szkoły Muzyki Tradycyjnej.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej