W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF XXVII Charytatywny Koncert Noworoczno – Karnawałowy SUPER HEROES

Data rozpoczęcia 2018-01-23
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul.Akademicka 15
Udział Bezpłatny
Koszt udziału Wstęp wolny | wolontariusze oczekują ze skarbonkami
Kategoria Koncert

Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA oraz Stowarzyszenie Miłośników Tańca w Lublinie serdecznie zapraszają na XXVII Charytatywny Koncert Noworoczno – Karnawałowy pod intrygującym tytułem SUPER HEROES.

Autorem nadzwyczajnej i brawurowej opowieści dźwiękowej jest Kwartet Smyczkowy ANIMA i Przyjaciele (11 muzyków na scenie grających na żywo). Całość poprowadzą nadzwyczajni Poławiacze Pereł Improv Teatr. SUPER HEROES to niezwykłe wydarzenie, które w tym roku ukaże oryginalną, muzyczną, choreograficzną i werbalną i wizualną odsłonę superbohaterów. 

Wystąpią:
* Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA w premierowym widowisku SUPER HEROES
* Akademia Pana Piotra we fragmentach projektu teatralno-tanecznego "Zatrzymani w czasie" na motywach powieści "Piotruś Pan"
* Formacja PRZYJACIELE GAMZY w choreografii "The Phantom Of The Opera"
* Kwartet Smyczkowy ANIMA i Przyjaciele
* Poławiacze Pereł Improv Teatr 

Tradycyjnie taneczno – muzycznym i wokalnym pokazom towarzyszyć będzie aukcja, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na artystyczne wyjazdy niepełnosprawnych uczniów ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie. Przed i po koncercie będzie mogli Państwo uczestniczyć również w kiermaszu wyrobów ceramicznych przygotowanych przez terapeutów i niepełnosprawnych uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie.
 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne