W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Z naturą na TY – woreczki na żywność

Z naturą na TY – woreczki na żywność
Data rozpoczęcia 2019-04-17
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice”, ul. Krańcowa 106
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice”
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Na kolejnym spotkaniu z cyklu ,,Z naturą na ty'' uczestnicy wykonają bawełniane woreczki oraz poznają technikę druku na tkaninie.

Każdy będzie miał okazję opanować podstawy obsługi maszyny do szycia i własnoręcznie wykonać swój eko woreczek. Następnie skomponuje swój autorski wzór. Wykona go za pomocą przygotowanych specjalnie na tę okoliczność stempli z roślinnymi wzorami. Wszystkie odbitki utrwali w technice wodoodpornych farb akrylowych. Podczas projektowania omawiać będziemy także zasady kompozycji i techniczne aspekty druku na tkaninie. Gotowe woreczki doskonale wpiszą się w ostatnio popularny nurt zero waste. Staną się świetną alternatywą dla jednorazowych torebek foliowych na zakupach lub posłużą do przechowywania drobnych przedmiotów w domu.

Do wspólnej kreatywnej zabawy zapraszamy dorosłych, młodzież oraz rodziców z dziećmi.

Zapisy do 15 kwietnia pod numerem telefonu 81 442 70 75. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej