W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zakamarki sztuki | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5-8 lat

Zakamarki sztuki | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5-8 lat
Data rozpoczęcia 2021-07-31
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 4 zł
Kategoria Warsztaty

Galeria Labirynt zaprasza dzieci w wieku 5–8 lat na warsztaty rodzinne w Galerii Labirynt w ramach cyklu Zakamarki sztuki! Wspólnie zastanowimy się z jakich figur geometrycznych stworzony jest świat i w jaki sposób kształty są wykorzystane w sztuce.

Jakie kształty nas najczęściej otaczają? Gdzie możemy zauważyć wiele kół czy trójkątów? Jak artyści w swoich pracach wykorzystują kwadraty? Co artyści przedstawiają za pomocą fogur geometrycznych? Podczas spotkania wspólnie poszukamy odpowiedzi na te pytania, poznamy prace polskich i zagranicznych artystów: Katarzyny Kobro, Henryka Stażewskiego, Yanoi Kusama, Pieta Mondriana a także wykonamy własne prace inspirowane figurami geometrycznymi.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są do środy (28.07) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy.

W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Regularnie dezynfekowane są powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

Prowadzenie: Dominika Knap, edukatorka Galerii Labirynt