W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zielony Kocyk

Data rozpoczęcia 2013-07-21
Godzina rozpoczęcia 16:00
Kategoria Wydarzenie

Rytm bębnów – rytm dzielnicy
Warsztaty bębniarskie poprowadzi Jerzy „Słoma” Słomiński i Marek Mołodecki. Podczas warsztatów będziemy bawić się dźwiękiem, odkrywać rytmy, zaprezentujemy jak zbudować własny instrument.

Słoma – muzyk, bębniarz i wytwórca bębnów. Wspólnie z synami tworzy zespół Słoma i Przedwietrze, gra m.in. z Jackiem Kleyffem, współtworzył wiele projektów muzycznych, prowadzi warsztaty gry na bębnach. Od lat mieszka na wsi pod Lublinem, gdzie poza muzyką zajmuje się propagowaniem ekologicznego budownictwa oraz zdrowego życia.

Marek Mołodecki – muzyk i wytwórca instrumentów. Wykonuje profesjonalne instrumenty perkusyjne, a także instrumenty-zabawki dla najmłodszych miłośników muzyki. Prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Warsztaty hula – hoop!
Kręcenie hula to nie tylko ćwiczenie gimnastyczne, ale świetna zabawa! Warsztaty z hula – hoop poprowadzi Kasia Sierżant.

Powiązane:

Warsztaty Kultury

Najważniejsze wydarzenia cykliczne