W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zielony kocyk
Data rozpoczęcia 2014-07-18
Godzina rozpoczęcia 15:00
Kategoria Akcja

Na kocyku będzie można leżeć, siedzieć, czytać książki, ale też słuchać muzyki i brać udział w warsztatach wielopokoleniowych z nauki gry na bębnach, które poprowadzi muzyk Michał „Skubaniec” Wojda. Podczas warsztatów będziemy bawić się dźwiękiem i odkrywać nowe rytmy, do których zakręcimy hula – hoop! z Kasią Kulbowską. Kręcenie hula to nie tylko ćwiczenie gimnastyczne, ale również świetna zabawa! W trakcie warsztatów ogrodniczych, które poprowadzi Magdalena Zaworska – architekt krajobrazu, nauczymy się robić donice z nietypowych materiałów, w których zasadzimy własne kompozycje roślin.

Ile kocyków tyle miejsc, można przynieść swój kocyk!
Wstęp wolny

Czechów Północny - 18 lipca 2014, godz. 15:00-17:00
Zielone kocyki rozkładamy na terenie obok Szkoły Podstawowej nr 43 im. I. J. Paderewskiego (przy alejkach z ławkami i boisku) od ul. Stanisława Szpinalskiego.


W przypadku niepogody, wydarzenie odbędzie się w innym terminie
Projekt realizowany jest w ramach programu „Dzielnice Kultury – Program Rozwoju Kultury w Dzielnicach Lublina”