W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Żonglowanie dla dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami - Zrefleksuj się

Data rozpoczęcia 2019-11-09
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Filia nr 38 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Sobotę najlepiej spędzić z dzieckiem na dobrej zabawie! Dlatego zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat wraz z rodzicami na żonglerskie zabawy w bibliotece.
Będzie dużo ruchu, gier, zabaw i ćwiczeń. W ruch pójdą piłki, balony i chustki, ale też nie zabraknie niespodzianek.
Gry i zabawy z wykorzystaniem różnych rekwizytów nie tylko uczą i rozwijają, ale też zbliżają. Wspólne ćwiczenia to rozwój naszej koordynacji, umiejętności motorycznych i, oczywiście, dobra zabawa. Poznane aktywności będzie można później wykorzystać w domu lub podczas zabawy z rodzeństwem.

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy w  Filia nr 38 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (stacjonarnie lub telefonicznie: 81 311 01 12).

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Zrefleksuj się” organizowanego przez Fundację Inside Out, dzięki wsparciu Fundacji „ORLEN – DAR SERCA” w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi”.

Powiązane:

Fundacja Inside Out

Najważniejsze wydarzenia cykliczne