W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zwiedzanie Teatru Starego
Data rozpoczęcia 2014-08-02
Data zakończenia 2014-08-31
Kategoria Akcja

W sierpniu możliwe będzie indywidualne zwiedzanie sali widowiskowej oraz wystawy archeologicznej eksponowanej we foyer Teatru Starego. Ekspozycja znajduje się na 4 poziomach Teatru. Wystawie towarzyszy projekcja filmu „Teatr Stary. Nieznana historia” oraz nagrania audio z informacją o prezentowanych obiektach (dostępne w 5 językach oraz w wersji dla niesłyszących z transkrypcją na język migowy).

Teatr Stary dostępny będzie dla zwiedzających w okresie od 2 do 31 sierpnia w soboty i niedziele* w godzinach 10:00 - 18:00.
* dodatkowo w dniach 15-17 sierpnia (pt.-ndz.) w godz. 10.00 - 16.00

Ceny biletów:
Normalny: 8 PLN
Ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci i renciści): 6 PLN
Dzieci do lat 6: wstęp bezpłatny
Honorujemy kartę "Rodzina Trzy Plus".


Zwiedzanie całego teatru z przewodnikiem w zorganizowanych grupach od 5 do 15 osób (większe grupy będą dzielone) możliwe będzie przez całe wakacje od pon. do pt. po uprzedniej telefonicznej rezerwacji terminu pod numerem 81 466 59 25 bądź pod adresem: zwiedzanie@teatrstary.eu.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej