W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zwiedzanie Teatru Starego w wakacje

Zwiedzanie Teatru Starego w wakacje
Data rozpoczęcia 2013-07-06
Data zakończenia 2013-08-25
Kategoria Wystawa

ZW sezonie letnim (lipiec - sierpień) możliwe będzie indywidualne zwiedzanie sali widowiskowej oraz wystawy archeologicznej eksponowanej we foyer Teatru Starego.
Ekspozycja znajduje się na 4 poziomach Teatru. Wystawie towarzyszy projekcja filmu „Teatr Stary. Nieznana historia” oraz nagrania audio z informacją o prezentowanych obiektach (dostępne w 5 językach oraz w wersji dla niesłyszących z transkrypcją na język migowy).

Teatr Stary dostępny będzie dla zwiedzających w okresie od 6 lipca do 25 sierpnia w soboty i niedziele* w godzinach 10.00-18.00.
* dodatkowo w dniach 15-18 sierpnia (czw.-niedz.)

Zwiedzanie całego teatru z przewodnikiem w zorganizowanych grupach od 5 do 15 osób (większe grupy będą dzielone) możliwe będzie od pon. do pt. po uprzedniej telefonicznej rezerwacji terminu pod numerem 81 466 59 25 bądź pod adresem: zwiedzanie@teatrstary.eu

Ceny biletów:
Normalny: 8 PLN
Ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci i renciści): 6 PLN
Dzieci do lat 6: wstęp bezpłatny

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej