W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Budowa Dworca Metropolitalnego bierze udział w konkursie „Inwestycja z Perspektywą”

Logo Funduszy Europejskich, Flaga Rzeczpospolitej Polskiej, Logo Unii Europejskiej Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne

Budowa Dworca Metropolitalnego bierze udział w konkursie „Inwestycja z Perspektywą”
29.11.202111:31

Lubelski projekt budowy Dworca Metropolitalnego bierze udział w konkursie „Inwestycja z Perspektywą”, organizowanym przez Polską Agencję Prasową S.A.

Celem plebiscytu jest promowanie oraz upowszechnianie informacji o realizowanych przez samorządy inwestycjach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w ramach internetowego głosowania. Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, zaś inwestycja, na którą zagłosuje najwięcej Internautów, zostanie udokumentowana w wideorelacji PAP.

Budowa Dworca Metropolitalnego to jedna z największych inwestycji Lublina ostatnich lat. Obiekt będzie pełnić funkcję węzła komunikacji publicznej łączącego różne rodzaje transportu zbiorowego (dalekobieżny, regionalny oraz miejski) w obszarze Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do oddania głosu na projekt Miasta Lublin – Zintegrowane Centrum Komunikacyjne dla Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Głosować można pod adresem: https://europapnews.pap.pl/node/19676

Plebiscyt trwa do 30 grudnia br. do godz. 23.59. W konkursie można oddać więcej niż jeden ważny głos.