W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Loga: Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska i Unia Europejska Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne

Drukuj stronę do PDF Nominacja w konkursie Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019!

02.09.201910:24

Z satysfakcją informujemy, że projekt "Rozbudowa sieci komunikacji zbiorowej dla potrzeb Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego dla Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego" został nominowany w konkursie Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019!

Realizacja inwestycji była możliwa dzięki współfinansowaniu ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Celem organizowanego przez PortalSamorzadowy.pl i Grupę PTWP jest pokazanie skali inwestycji w Polsce Wschodniej oraz ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019 wyłonią najlepsze inwestycje oddane do użytku w ubiegłym roku (lub zrealizowane przynajmniej w 50 proc. w połowie 2019 r.). Laureaci konkursu zostaną uhonorowani podczas uroczystej gali w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (25-26 września 2019 roku).

Głosowanie zakończy się 17 września 2019 r. o godz. 12.

 

Zapraszamy do oddawania głosów na projekt Lublina! Strona do głosowania.