W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

O tym jak przeprowadzić dobry wywiad medialny w Strasburgu

O tym jak przeprowadzić dobry wywiad medialny w Strasburgu
06.11.202313:31

W dniach 26 - 27 października 2023 w Strasburgu (Francja), Monika Głazik z Biura Prasowego Urzędu Miasta Lublin, wzięła udział w szkoleniu pt. "Media i komunikacja: promocja narracji międzykulturowych w trudnych czasach".

Celem spotkania było zapoznanie uczestników z narzędziami i technikami w zakresie przeprowadzenia skutecznego wywiadu medialnego (telewizja, radio lub prasa) oraz taktyką radzenia sobie z trudnymi pytaniami podczas wywiadu. Uczestnicy zostali przeszkoleni w zakresie promowania skutecznych komunikatów, narracji o integracji międzykulturowej w wywiadach medialnych, pomagając w ten sposób tworzyć i promować najlepsze międzykulturowe miasta na całym świecie. Szkolenie obejmowało również techniki radzenia sobie z potencjalnymi negatywnymi reakcjami i mową nienawiści.

Szkolenie odbyło się w ramach sieci Miast Międzykulturowych Rady Europy.