W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Podsumowanie działań w ramach Inicjatywy "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży" w latach 2022-2023

Podsumowanie działań w ramach Inicjatywy "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży" w latach 2022-2023
15.01.202409:47

Zapraszamy do zapoznania się z ewaluacją działań w ramach Inicjatywy "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności" oraz do obejrzenia filmu promocyjnego.

Celem Inicjatywy było zwiększenie zaangażowania obywatelskiego młodych ludzi (10-30 lat) z Polski i Ukrainy w społecznościach lokalnych, w zakresie podejmowania aktywności przy wsparciu i wykorzystaniu norweskich doświadczeń.

Inicjatywa bilateralna "Młodzież dla Miasta, Miasto dla Młodzieży – projekty i inicjatywy angażujące i włączające lokalne społeczności" korzystała z dofinansowania w wysokości 850 000 € pochodzącego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii, za pośrednictwem Funduszy EOG i Funduszy Norweskich.