W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty "Europejski Zielony Ład" - rekrutacja.

Warsztaty "Europejski Zielony Ład" - rekrutacja.
09.02.202107:58

W imieniu Centrum Dokumentacji Europejskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa lubelskiego do udziału w warsztatach "Europejski Zielony Ład" w formie zdalnej, które dotyczyć będą tematyki szeroko pojmowanej ochrony środowiska i przyszłości naszej planety w kontekście zmian zachodzących we współczesnym świecie.

Koordynatorem projektu jest dr hab. Katarzyna Stachurska-Szczesiak, adiunkt w Katedrze Stosunków Międzynarodowych, kierownik CDE UMCS, ekspert Team Europe. W projekcie uczestniczą nauczyciele akademiccy z Instytutu Nauk o Polityce i Administracji UMCS.
Wszelkie informacje związane z projektem oraz warunkami uczestnictwa w warsztatach proszę kierować na adres CDE UMCS (cdeumcs@umcs.eu).
Termin realizacji projektu: luty-czerwiec 2021 r.
Zapisy trwają do 31.03.2021 r.
Więcej informacji o projekcie znajduje się w załączniku.
Serdecznie zapraszamy!!!!

Pliki do pobrania