W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konferencja „Nowe spojrzenie na wychowanie. Uczeń jako podmiot procesu dydaktycznego"

Konferencja „Nowe spojrzenie na wychowanie. Uczeń jako podmiot procesu dydaktycznego"
07.06.201608:44

Na konferencję „Nowe spojrzenie na wychowanie. Uczeń jako podmiot procesu dydaktycznego" w piątek (16 czerwca) o godz. 9:00 w ZS nr 1 przy ul. Podwale 11 skierowaną do Przedstawicieli Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych zapraszają Kuratorium Oświaty w Lublinie, Wydział Oświaty i Wychowania Miasta Lublin i Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo.

Konferencja odbędzie się 16 czerwca 2016 r. o godz. 9.30 w Zespole Szkół Nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie przy ul. Podwale 11.
W czasie konferencji chcemy udzielić odpowiedzi na pytanie jak zwiększyć motywację uczniów do nauki, rozwijania zainteresowań oraz aktywności na rzecz społeczności szkolnych.

Wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania i podsumowania programu wychowawczego Korona Polskiego Wychowania. Podczas konferencji zostanie też wręczona nagroda dla szkoły, która skutecznie wdrożyła dwuletni program oraz nagroda dla najlepszego nauczyciela w programie.
Równolegle do konferencji, prowadzony będzie warsztat dla młodzieży z zakresu budowania grupy i kreowania postaw liderskich. Do udziału zapraszamy trzech najaktywniejszych uczniów z każdej szkoły. Liczba miejsc ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy dla Dyrektorów, Nauczycieli, Pedagogów oraz Uczniów pod linkiem: koronapolskiegowychowania.pl. Formularz należy wypełnić do 10 czerwca 2016 roku.

Szczegółowy program konferencji w załączeniu lub tutaj.

Pliki do pobrania

Projekt Edu Lublin