W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs plastyczny "Czym się Lublin chwali?"

Konkurs plastyczny "Czym się Lublin chwali?"
01.04.201613:07

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Czym się Lublin chwali?”. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, a wyróżnione dzieła będą prezentowane podczas wystawy w Galerii Ratusz. Prace można składać do 6 maja 2016 r.

Jego celem jest rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży oraz przybliżanie walorów miasta, przypomnienie historii miasta oraz znanych postaci związanych z Lublinem. Tematyka - „Czym się Lublin chwali?” ma zachęcić uczniów do odkrycia walorów Lublina, pogłębienia wiedzy o mieście, pogłębienia wiedzy, talentów, zainteresowań i pasji.

Konkurs podzielony jest na cztery kategorie wiekowe: dzieci uczęszczające do przedszkoli i zerówek przedszkolnych, uczniów klas I-III zerówek szkolnych, uczniów klas IV-VI oraz młodzież gimnazjalna. Prace można składać od 1 kwietnia do 6 maja 2016 r. w Ratuszu przy pl. Łokietka 1 - Kancelaria Prezydenta Miasta Lublin od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00 lub przesłać pocztą.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się pod koniec maja 2016 r. w lubelskim Ratuszu.
Organizatorem projektu jest Kancelaria Prezydenta Miasta Lublin.

Szczegóły konkursu zawarte są w regulaminie.
List przewodni Krzysztofa Komorskiego Zastępcy Prezydenta Miasta Lublin dostępny jest tutaj.

Pliki do pobrania

Projekt Edu Lublin