W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Nowy basen w Gimnazjum nr 5
02.06.201611:39

Prezydent Krzysztof Żuk odwiedził Gimnazjum nr 5 im. Króla Władysława Łokietka z wizytą gospodarską w związku z zakończonym remontem basenu przy szkole.

Prace objęły wymianę niecki basenowej i płytek plaży. Hala basenowa zyskała nowe ogrzewanie podłogowe i okna. Wyremontowane zostały także klatki schodowe, pomieszczenia piwnic, parteru i piętra oraz technika basenowa. Inwestycja obejmowała również dostawę wyposażenia, w tym: sprzęt ratowniczy, pływacki i rekreacyjny, zestawy do gier i zabaw wodnych (koszykówka, siatkówka), wyposażenie basenu, łazienek i pomieszczeń technicznych.

Koszt robót wraz z wyposażeniem obiektu wyniósł ponad 3,4 mln zł. Z odnowionego basenu można już korzystać, główny etap remontowy został zakończony. W okresie wakacyjnym planowane jest wykonanie izolacji ścian zewnętrznych, bez wpływu na użytkowanie obiektu.
 

Banner-EDU-270x85