W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

V Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI

V Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI
03.04.201813:56

Lublin będzie Miastem-Gospodarzem V Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI, która odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2018 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2.

W tym roku o przyszłości edukacji i wyzwaniach, jakie stoją przed samorządami, a także dyrektorami szkół i szkół zawodowych, uczestnicy będą rozmawiać podczas 4 konferencji i 20 paneli tematycznych.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają liderów samorządów terytorialnych i pracowników merytorycznych odpowiedzialnych za oświatę, kulturę i sport, dyrektorów i pracowników ZEASów i Zespołów Obsługi Placówek Oświatowych, szkół, szkół branżowych i innych placówek oświatowych, instytucji kultury, bibliotek, MOSIRów i centrów sportowych.

W ramach V Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI odbędzie się II KONGRES SZKOLNICTWA BRANŻOWEGO, na który zaproszono dyrektorów szkół branżowych.

Z pewnością Lublin stanie się ważną i jakże potrzebną areną wymiany myśli o edukacji i zarządzaniu edukacją przez samorządy. 

Szczegółowy program na stronie wydarzenia: http://www.oswiataprzyszlosci.pl/

11-12 kwietnia 2018 r. Lublin

Projekt Edu Lublin

baner