W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Budżet Obywatelski - raport z konsultacji

Budżet Obywatelski - raport z konsultacji
07.01.202009:33

Zwiększenie kwoty na projekty dzielnicowe do 350 tys. oraz do 1,5 mln. na ogólnomiejskie inwestycyjne, to najważniejsze zmiany jakie czekają nas w najbliższej edycji Budżetu Obywatelskiego. 

Zakończyły się konsultacje społeczne BO, które trwały od 28 października 2019 do 3 grudnia 2019. Mieszkańcy i mieszkanki miasta mieli okazję przesłać swoje uwagi na piśmie, uczestniczyć w spotkaniu otwartym oraz warsztacie konsultacyjnym. Zgłoszono łącznie 17 uwag, z czego 3 uwzględniono w pełni, 6 częściowo, natomiast 8 zostało odrzuconych. Przedstawiamy raport z konsultacji społecznych, którego integralną część stanowią zgłoszone uwagi. O ostatecznym kształcie zasad nowej edycji Budżetu Obywatelskiego w Lublinie, zdecydują Radni Miasta Lublin podczas najbliższej Sesji Rady Miasta Lublin.

Dodatkowo prezentujemy podsumowanie ankiety ewaluacyjnej, która przeprowadzona została w trakcie głosowania VI edycji BO.


Aktualizacja zestawienia uwag.

Pliki do pobrania