W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje na temat inicjatywy lokalnej - spotkanie online

Konsultacje na temat inicjatywy lokalnej - spotkanie online
08.12.202010:24

W środę (9 grudnia) odbędzie się otwarte spotkanie w ramach trwających konsultacji na temat zmian w uchwale dotyczącej inicjatywy lokalnej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 i odbędzie się w formule online.

– Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego porozmawiamy o tym, jak udoskonalić proces oceny wniosków zgłaszanych przez mieszkańców Lublina, którzy chcą zmienić coś w swojej najbliższej okolicy. Mamy nadzieję, że wspólna dyskusja wskaże jak najlepsze rozwiązania w tym zakresie – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Spotkanie jest częścią odbywających się od 2 grudnia konsultacji, których celem jest wypracowanie wspólnie z mieszkańcami propozycji zmian w uchwale Rady Miasta Lublin w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej. Do 18 grudnia każda zainteresowana osoba może wysłać swoje opinie i uwagi drogą elektroniczną przy użyciu formularza konsultacyjnego na adres konsultacje@lublin.eu lub pisemnie na adres: Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, 20-109 Lublin.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu mogą do niego dołączyć poprzez platformę Zoom, klikając w link. Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.

W załączeniu znajduje się formularz konsultacyjny, przy użyciu którego należy wysyłać swoje opinie w ramach konsultacji. Na stronie lublin.eu znajdą też Państwo uchwałę w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej w obecnej formie.