W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje projektu Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin

Konsultacje projektu Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin
24.09.202015:46

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych, w sprawie Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin.


Co konsultujemy?
Przedmiotem konsultacji jest Gminny Program Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin

Dlaczego konsultujemy?
Celem konsultacji jest włączenie mieszkańców Miasta Lublin w proces stanowienia  Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin poprzez uzyskanie ich uwag, wniosków i propozycji.

Kiedy odbędą się konsultacje?
Konsultacje społeczne trwają od 2 do 16 października 2020 r.

Jakie będą formy konsultacji?

  1. Przyjmowanie opinii na piśmie na adres: .
  2. Cztery dyżury konsultacyjne w dniach 2 ,5, 6 i 7 października 2020 r. w godzinach 15.30-17.30 przeprowadzone będą w siedzibie Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie, pok. 203 (II piętro)*.

*budynek przy ul. Spokojnej 2 dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, wejście do budynku zarówno z ul. Wieniawskiej jak i Spokojnej bez utrudnień, do drzwi wejściowych prowadzi równia pochyła, z poziomu 0 jest winda na piętro 2, przed wejściem z ul. Spokojnej znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych, w budynku są szerokie korytarze, na piętrze 2 znajdują się łazienki dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Który Wydział/Biuro odpowiada za konsultacje?
Wydział Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2, 20-074 Lublin.

Inne niezbędne informacje:
Tryb i zasady prowadzenia konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin określa uchwała Rady Miasta Lublin nr 722/XXVIII/2017 z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin.

Pliki do pobrania