W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje społeczne dotyczące Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin

Konsultacje społeczne dotyczące Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin
05.11.202115:12

Zapraszamy do udziału w konsultacjach dotyczących przeznaczenia części wydatków z budżetu Miasta Lublin na wskazane przez Mieszkańców i Mieszkanki projekty mieszczące się w kompetencjach Miasta Lublin. Celem konsultacji społecznych jest wypracowanie wspólnie z Mieszkańcami i Mieszkankami propozycji zmian w uchwale nr 56/III/2019 Rady Miasta Lublin z dnia 31 stycznia 2019 r. w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin (z późn. zm).

 

Kiedy odbędą się konsultacje?
Konsultacje społeczne trwają od 8 listopada 2021 r. do 30 listopada 2021 r.


W jaki sposób można wziąć udział w konsultacjach?

  • W okresie od 08 listopada do 30 listopada 2021 r. formą konsultacji będzie przyjmowanie opinii na piśmie, w tym poprzez internet. Opinie należy kierować na adres e-mail: konsultacje@lublin.eu lub pisemnie na adres: Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Jana Gilasa 3, 20-109 Lublin.
  • Protokołowane otwarte spotkanie konsultacyjne z Mieszkańcami i Mieszkankami: 24 listopada 2021 r. o godz. 17.00, spotkanie prowadzone on-line. Link do spotkania zostanie opublikowany na stronie www.lublin.eu co najmniej 2 dni przed spotkaniem;

Kto odpowiada za konsultacje?
Biuro Partycypacji Społecznej
ul. Jana Gilasa 3
20-109 Lublin


Inne niezbędne informacje:

Tryb i zasady prowadzenia konsultacji społecznych z Mieszkańcami i Mieszkankami Miasta Lublin określa uchwała Rady Miasta Lublin nr 722/XXVIII/2017 z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin (z późn. zm.).

 

Ogłoszenie zamieszczone zostało na bip.lublin.eu