W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje społeczne dotyczące zasad zgłaszania i wyboru projektów Zielonego Budżetu Obywatelskiego

Konsultacje społeczne dotyczące zasad zgłaszania i wyboru projektów Zielonego Budżetu Obywatelskiego
08.06.201714:13

Prezydent Miasta Lublin, ogłasza konsultacje społeczne z mieszkańcami miasta Lublin w przedmiocie zasad zgłaszania i wyboru projektów Zielonego Budżetu Obywatelskiego.

Konsultacje społeczne prowadzone będą w trybie pisemnego zgłaszania opinii i wniosków, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres: oraz w trybie bezpośredniego spotkania z mieszkańcami. Konsultacje w formie elektronicznej prowadzone będą w dniach: 12-25 czerwca 2017 r.

Bezpośrednie spotkanie z mieszkańcami odbędzie się 20 czerwca 2017 r., o godz. 17:00 w siedzibie Biura Partycypacji ul. Bernardyńska 3.

Tryb i zasady prowadzenia konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin określa uchwała Rady Miasta Lublin nr 722/XXVIII/2017 z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin

Biuro Partycypacji Społecznej
ul. Bernardyńska 3
e-mail:
tel. +48 81 466 25 50

Pliki do pobrania