W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje uchwały o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi lub Radą Działalności Pożytku Publicznego

Konsultacje uchwały o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi lub Radą Działalności Pożytku Publicznego
23.02.202112:15

Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do konsultacji projektu uchwały Rady Miasta Lublin w sprawie konsultacji z organizacjami pozarządowymi lub Radą Działalności Pożytku Publicznego.
Na uwagi czekamy do 9 marca 2021 r.

Przedmiot konsultacji społecznych:

Projekt uchwały w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z Radą Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

Cel konsultacji z organizacjami pozarządowymi:

Skonsultowanie zapisów projektu uchwały w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z Radą Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji.

Termin konsultacji z organizacjami pozarządowymi:

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi trwają od 23 lutego do 9 marca 2021r.

Formy konsultacji społecznych:

  • otwarte spotkanie, w formie on-line, które odbędzie się 3 marca o godzinie 17:00. Link na spotkanie zostanie podany na stronie lublin.eu na 2 dni przed spotkaniem.
  • przyjmowanie opinii na piśmie w tym poprzez internet. Opinie należy kierować na adres e-mail: konsultacje@lublin.eu lub pisemnie na adres: Biuro Partycypacji Społecznej, ul.Bernardyńska 3, 20-109 Lublin lub za pośrednictwem formularza ankiety dostępnego na stronie internetowej do 9 marca 2021r.

    WYPEŁNIJ FORMULARZ ANKIETY

Komórka organizacyjna Urzędu Miasta Lublin wyznaczona do przeprowadzenia konsultacji społecznych:

Biuro Partycypacji Społecznej, ul.Bernardyńska 3, 20-109 Lublin tel. 814662550 partycypacja@lublin.eu

 

Pliki do pobrania