W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje zmian do Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

Konsultacje zmian do Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi
24.11.201715:00

22 listopada 2017 r. weszła w życie Uchwała Nr 872/XXXIII/2017 Rady Miasta Lublin z dnia 12 października 2017 r. w sprawie uchwalenia programu współpracy Gminy Lublin z organizacjami pozarządowymi oraz z podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018. W związku z prośbą Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych o wprowadzenie zmian do uchwały rozpoczynamy konsultacje z organizacjami pozarządowymi i Radą Działaności Pożytku Publicznego Miasta Lublin.

Zachęcamy do zapoznania się z Programem i proponowanymi zmianami oraz ich uzasadnieniem i przesyłaniem ewentualnych uwag na maila ngo@lublin.eu do 15 grudnia 2017 r. Zapraszamy na posiedzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin, które odbędzie się 12 grudnia 2017 r. w siedzibie Biura Partycypacji Społecznej przy ul. Bernardyńskiej 3, podczas którego zostanie omówione wprowadzenie ewentualnych zmian do Programu.

 

Pliki do pobrania