W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje zmian statutów MBP im. Łopacińskiego oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Lublin” im. Kaniorowej

Konsultacje zmian statutów MBP im. Łopacińskiego oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Lublin” im. Kaniorowej
20.02.201809:01

1. Przedmiot konsultacji społecznych:

Konsultacje społeczne w przedmiocie projektu uchwały w sprawie zmiany statutu instytucji kultury pn. Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie stanowiącego załącznik do uchwały nr 977/XXXVIII/2014 Rady Miasta Lublin z dnia 13 lutego 2014 r. w sprawie nadania statutu instytucji kultury pn. Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (z późn. zm.) oraz projektu uchwały w sprawie zmiany statutu instytucji kultury pn. Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej stanowiącego załącznik do uchwały nr 369/XXIII/2000 Rady Miejskiej w Lublinie z dnia 27 kwietnia 2000 r. w sprawie nadania statutu instytucji kultury pn. Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej (z późn. zm.).

2. Cel konsultacji społecznych:

Celem konsultacji społecznych jest poznanie opinii i przyjęcie uwag dotyczących projektów uchwał zmieniających statuty: Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej.

3. Termin konsultacji społecznych: Konsultacje społeczne trwają od dnia 20 lutego 2018 r. do dnia 5 marca 2018 r.

4. Formy konsultacji społecznych:

1) przyjmowanie opinii i wniosków na piśmie, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres: ,
2) spotkanie otwarte z mieszkańcami odbędzie się 1 marca 2018 r. w godz. 16:00 – 17:00 w Ratuszu w sali obrad Rady Miasta Lublin Lublin przy Placu Króla Władysława Łokietka 1 w Lublinie.

5. Komórka organizacyjna Urzędu Miasta Lublin wyznaczona do przeprowadzenia konsultacji społecznych:

Wydział Kultury
Urząd Miasta Lublin
ul. Złota 2 (II piętro), 20-112 Lublin,
tel.: 81 466 3700

6. Inne niezbędne informacje:

1)  Wszelkie dodatkowe informacje będą publikowane na stronie www.lublin.eu.
2)  W przypadku potrzeby organizacji dodatkowych form konsultacji informacje na ten temat będą publikowane w sposób przewidziany w uchwale nr 722/XXVIII/2017 Rady Miasta Lublin z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin.
3)  W załączeniu przedstawiona została pełna treść projektów uchwał.

 

Pliki do pobrania