W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych kierunków rozwoju Gminy Lublin, stanowiących założenia do projektu Strategii Lublin 2030 oraz projektu Strategii Lublin 2030

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych kierunków rozwoju Gminy Lublin, stanowiących założenia do projektu Strategii Lublin 2030 oraz projektu Strategii Lublin 2030
14.05.202116:31

 

 Szczegółowe informacje o prowadzonych konsultacjach
znajdują się na stronie lublin.eu

 

 1. Przedmiot konsultacji społecznych. Konsultacje społeczne są prowadzone w dwóch etapach:
  • Etap I: Kierunki rozwoju Gminy Lublin, stanowiące założenia do projektu dokumentu Strategii Lublin2030, zawarte w Raporcie Końcowym z prac Tematycznych Grup Roboczych.
  • Etap II: Projekt dokumentu Strategii Lublin 2030 wraz ze sporządzoną prognozą oddziaływania na środowisko dla projektu strategii.
 2. Cel konsultacji społecznych: Nadrzędnym celem konsultacji społecznych jest wypracowanie wspólnie z mieszkańcami i mieszkankami oraz wszelkimi interesariuszami ostatecznej wersji projektu Strategii Lublina2030.
       Celami szczegółowymi są:
  • Celem I etapu konsultacji społecznych jest zebranie od mieszkańców i mieszkanek Lublina oraz wszelkich interesariuszy miasta Lublin, uwag i opinii na temat zaproponowanych kierunków rozwoju Gminy Lublin, stanowiących założenia do projektu dokumentu Strategii Lublin 2030, zawartych w Raporcie Końcowym z prac Tematycznych Grup Roboczych.
  • Celem II etapu konsultacji społecznych jest zebranie od mieszkańców i mieszkanek Lublina oraz wszelkich interesariuszy miasta Lublin, uwag do przedstawionego projektu Strategii Lublin 2030 wraz ze sporządzoną prognozą oddziaływania na środowisko dla projektu strategii.
 3. Termin konsultacji społecznych
  • Etap I: Od dnia 14 maja do dnia 23 czerwca 2021 r.
  • Etap II: We wrześniu i październiku 2021 r. Dokładny okres trwania konsultacji w ramach etapu II zostanie opublikowany przynajmniej na 7 dni przed jego rozpoczęciem.

 

Pliki do pobrania