W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Porozmawiajmy o Programie współpracy z ngo na rok 2021

Porozmawiajmy o Programie współpracy z ngo na rok 2021
25.08.202011:58

Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz z podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, do dyskusji na temat przyszłorocznego Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Konsultacje będą trwały od 26 sierpnia do 20 września 2020 r.

Swoje uwagi, opinie i pomysły można przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail

Serdecznie zapraszamy do udziału w otwartym spotkaniu on-line, na platformie ZOOM, które odbędzie się w dniu 9 września 2020 r. o godz. 16.30. Link do spotkania on-line

Program współpracy wyznacza katalog działań, które będą w kolejnym roku realizowane przez Miasto wspólnie z organizacjami pozarządowymi. W dokumencie tym wskazane są zasady przekazywania pieniędzy do organizacji pozarządowych, cele oraz obszary współpracy niefinansowej. Projekt Programu współpracy po konsultacjach zostanie przedłożony Radzie Miasta Lublin.

Podstawą konsultacji Programu na rok 2021 jest obowiązujący w 2020 roku dokument.

Pliki do pobrania