W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Porozmawiajmy o projekcie Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin

Porozmawiajmy o projekcie Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin
02.11.202110:22

Zapraszamy do udziału w konsultacjach projektu Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin, których celem jest włączenie mieszkanek i mieszkańców Miasta Lublin w proces stanowienia dokumentu.


Kiedy odbędą się konsultacje?
Konsultacje społeczne trwają od 8 listopada 2021 r. do 22 listopada 2021 r.


W jaki sposób można wziąć udział w konsultacjach?

  • Przyjmowanie opinii na piśmie na adres: konsultacje@lublin.eu.
  • Dwa dyżury konsultacyjne w dniach 12 listopada 2021 r., 15 listopada 2021 r. w godzinach 15.30-17.30 przeprowadzone będą w siedzibie Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie, pok. 203 (II piętro).

Kto odpowiada za konsultacje?
Wydział Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2, 20-074 Lublin.


Inne niezbędne informacje

  • tryb i zasady prowadzenia konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin określa uchwała Rady Miasta Lublin nr 722/XXVIII/2017 z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin.
  • budynek przy ul. Spokojnej 2 dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, wejście do budynku zarówno z ul. Wieniawskiej jak i Spokojnej bez utrudnień, do drzwi wejściowych prowadzi równia pochyła, z poziomu 0 jest winda na piętro 2, w budynku są szerokie korytarze, na piętrze 2 znajdują się łazienki dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Chcesz zapoznać się z treścią konsultowanego projektu GPPN?
Pobierz plik znajdujący się pod artykułem.

Ogłoszenie zamieszczone zostało na bip.lublin.eu

Pliki do pobrania